Tarjonta

Opiskelijaryhmien omat vuorot

Tänne on listattu erilaisten ryhmien erilaisia vuoroja. Lajit ovat ryhmien omia valintoja ja ovat käytössä koko lukuvuoden ajan. Korkeakoululiikunnan Sporttipassi on pääsylippusi myös näihin korkeakoululiikunnan - ehkä syvällisimpiin - pelihetkiin!

Vuorohakemukset Markulle: markku.saarela#oulu.fi (korvaa # -> @)

Hakemukset seuraavan lukuvuoden vuoroille tulee toimittaa aina toukokuun loppuun mennessä, myös lukuvuoden aikana voi tiedustella vapaita vuoroja.

OPISKELIJAYHTEISÖJEN HARJOITUSVUOROT lv. 2019-20
Syyslukukausi 2.9.-15.12.2019 Kevätlukukausi 7.1.-10.5.2020

ARK ma 20.00-21.00 Oulun kv. koulu
to 20.00-21.00 Oulun kv. koulu
ARYTMIA to 19.30-21.00 Oulunsuu
ATLAS ti 18.10-19.10 ONK perusaste (1-6)
DISQUITOS ry ma 19.15-20.30 ONK perusaste (1-6)
(ultimate, liitokiekko) su 18.30-20.00 Myllyoja
ENSIHOIT.OPISK. to 20.15-21.30 Kastellin monitoimitalo sali C 2
EPO ma 18.00-19.15 Koskela
FINANSSI ma 18.40-19.40 YA 1
to 18.45-19.45 YA 1+2
HISTONI ma 17.30-18.40 YA 1+2
IMPOLA ma 20-21 Sote
KAIKENL. PALLOILIJAT ti 20-21 Sote
KAOS pe 18.00-19.30 Koskela
KONE ma 20.40-21.50 YA 2+3
KPP ke 20.15-21.30 Kastelli C 2
LENTOPALLOILIJAT to 16.45-18 Koskela
MAASEUDUN. TULEV. ti 19.30-21 Laanila
NISO la 16.00-19.00 ONK perusaste (0-6)
OHLK ma 20.15-21.30 Kastellin monitoimitalo sali C 1
ke 20.15-21.30 Kastellin monitoimitalo sali C 1
OLO ke 18.40-19.40 YA 1
OPTIEM ke 18.30-19.40 YA 2+3
OTE ma 20.15-21.30 Kastellin monitoimisali C 2
OTIT ma 18.40-19.40 YA 3
ke 19.40-20.40 YA 2+3
OYUS:n (lentopallo, jääkiekko, rugby, salibandy, judo)
salivuoroista saat tietoa mm.
liik.suunnittelijalta ja netistä:
www.oyus.fi
PAHKI ke 19.30-21.30 LM / muli
SIGMA (+FOK+ ma 18.40-19.40 YA 2
+TäTi+FYS) ke 17.20-18.30 YA 1+2
to 20.45-21.45 YA 1
SIK to 20.45-21.45 YA 2+3
SUMA ma 17,30-18.40 YA 3
SYNTAKSIS ma 19.40-20.40 YA 3
ti 19.15-20.30 Koskela
to 19.45-20.45 YA 2+3
TEEKKARITORVET ma 16.45-18 Koskela
TIIMA ma 19.40-20.40 YA 1+2
VERBA ti 18.10-19.10 OMK perusaste (1-6)
YMP.RAK.KILTA ke 18.30-19.30 Merikoski/Ankkurisali
YA 1,2,3 = Oulun Normaalikoulun perusaste (luokat 7-9) ja lukio,
Kaitoväylä 7, salit 1-3, Linnanmaa (vuorot per. ke 11.9.-ti 8.10 / yo-kirj.)
ONK perusaste (1-6) = Oulun Normaalikoulun perusaste (luokat 1-6),
Yliopistokatu 48, Linnanmaa
LM /muli = Linnanmaan liikuntahallin mus.liik.sali
Koskela = Koskelan koulu, Tullimiehentie 8
Oulun kv. koulu = Oulun kansainvälinen koulu (Kasarmintie 4)
Laanila = Laanilan koulu (Hintantie 66)
Merikoski = Merikosken koulu / Ankkurisali (Kauppaseurantie 2, Toppila)
Myllyoja = Myllyojan koulu (Karvarinaukio 15)
Oulunsuu=Oulunsuun koulu (Kajaanintie 56)