Tarjonta

Ryhmäliikunta

Jumpat

OULUN KORKEAKOULULIIKUNNAN JUMPAT 2017 - 2018

Syyskausi 4.9. - 17.12.2017
Kevätkausi 8.1. - 13.5.2018

Osallistuminen OKKLn Sporttipassilla, ei ennakkoilmoittautumisia.

OMAT JUMPPAMATOT MUKAAN!

Aika Vuoro Paikka Tehotaso
Keskustan alue
ma 18:00 - 19:00Pumppi / RiikkaOSAO / Kontinkangas Sote liikuntasali (Kiviharjuntie 8)
ma 19:00 - 20:00Syvävenyttely / RiikkaOSAO / Kontinkangas Sote liikuntasali (Kiviharjuntie 8)
ma 19:30 - 20:30Dancetym / JenniUrheilutalo (Rantakatu 15)
ma 20:00-21:00Slow jooga / RiikkaOulun uimahallin liikuntasali (Raksila)
ti 18.00 - 19.00Kiertoharjoittelu / RiikkaOSAO / Kontinkangas Soten kuntosali (Kiviharjuntie 8, Paasi)
ti 18:00 - 19:00HIIT / AneliaOSAO / Kontinkangas Sote liikuntasali (Kiviharjuntie 8)
ti 19:00 - 20:00Total body / AneliaOSAO / Kontinkangas Sote liikuntasali (Kiviharjuntie 8)
ti 20:00 - 21:00WorkoutBoxing / MahsaOulun (Raksila) uimahallin liikuntasali
ti 20:00-21:00TFW HurrikaaniOulun Kamppailuklubi Tyrnäväntie 16, (Terminaali) 90400 Oulu
ke 18:00 - 19:00Total body / EveliinaOSAO / Kontinkangas Sote liikuntasali (Kiviharjuntie 8)
ke 19:00 - 20:00Tehokiinteytys / EveliinaOSAO / Kontinkangas Sote liikuntasali (Kiviharjuntie 8)
ke 19:30 - 20:00Move30 / MahsaOulun (Raksila) uimahallin liikuntasali
ke 20:00 - 20:30Abs30 / MahsaOulun (Raksila) uimahallin liikuntasali
to 19:00 - 20:00Pumppi / HeidiOSAO / Kontinkangas Sote liikuntasali (Kiviharjuntie 8)
to 20:00 - 21:00VPR / HeidiOSAO / Kontinkangas Sote liikuntasali (Kiviharjuntie 8)
pe 14:00 - 15:00Kahvakuula kuntopiiri / RiikkaKaupungin urheilutalo (Rantakatu 15)
pe 15:00 - 16:00Superbody / RiikkaKaupungin urheilutalo (Rantakatu 15)
pe 16:00 - 17:00Kuntopiiri / DimitarOSAO / Kontinkangas Sote liikuntasali (Kiviharjuntie 8)
pe 17:00 - 18:00Sikatreeni / DimitarOSAO / Kontinkangas Sote liikuntasali (Kiviharjuntie 8)
la 13:00 - 14:00Pumppi / HeidiKaupungin urheilutalo (Rantakatu 15)
la 14:00 - 15:00HIIT / HeidiKaupungin urheilutalo (Rantakatu 15)
Linnanmaan alue
ma 15:00 - 16:00Sambic / HeidiLinnanmaan liikuntahalli (Virkakatu 1)/muli
ma 16:00 - 17:00VPR / LauraLinnanmaan liikuntahalli, mus.liik.sali (Virkakatu 1)
ma 16:10 - 17:00Kuntopiiri / DimitarLinnanmaan liikuntahalli, sali 2 (Virkakatu 1)
ma 20:00 - 21:00Sikatreeni / DimitarLinnanmaan liikuntahalli (Virkakatu 1)/muli
ti 15.00 - 16.00Superbody / RiikkaLinnanmaan liikuntahalli (Virkakatu 1)/muli
ti 16.00 - 17.00Syvävenyttely / RiikkaLinnanmaan liikuntahalli (Virkakatu 1)/muli
ti 16:10 - 17:10Sikatreeni / DimitarOulun normaalikoulun perusaste (0-6), Yliopistokatu 48
ti 17:10 - 18:10Kehonhuolto / DimitarOulun normaalikoulun perusaste (0-6), Yliopistokatu 48
ke 15:00 - 16:00VPR / HeidiLinnanmaan liikuntahalli, mus.liik.sali (Virkakatu 1)
ke 16:00 - 17:00Core + venyttely / HeidiLinnanmaan liikuntahalli, mus.liik.sali (Virkakatu 1)
ke 16:10 - 17:00Kuntopiiri / DimitarLinnanmaan liikuntahalli, sali 2 (Virkakatu 1)
ke 17:15 - 18:15Kehonhuolto / TarjaOulun normaalikoulun perusaste (0-6), Yliopistokatu 48
ke 18:15 - 19:15Tehokiinteytys / TarjaOulun normaalikoulun perusaste (0-6), Yliopistokatu 48
to 15:00 - 16:00Hiit / AneliaLinnanmaan liikuntahalli / muli (Virkakatu 1)/
to 16:00 - 17:00Total Body / AneliaLinnanmaan liikuntahalli (Virkakatu 1)/muli
to 17:00 - 18:00Kehonhuolto / HeidiOulun normaalikoulun perusaste (0-6), Yliopistokatu 48
pe 15:00 - 16:00Afro / HeidiLinnanmaan liikuntahalli (Virkakatu 1)/muli
pe 16:00 - 16:30HIIT / LauraLinnanmaan liikuntahalli (Virkakatu 1)/muli
pe 16:30 - 17:00Core / LauraLinnanmaan liikuntahalli (Virkakatu 1)/muli
pe 17:00 - 18:00WorkoutBoxing / MahsaLinnanmaan liikuntahalli (Virkakatu 1)/muli
la 11:00 - 12:00Voima&ketteryys / AneliaLinnanmaan liikuntahalli (Virkakatu 1)/muli
la 12:00 - 13:00Total Body / AneliaLinnanmaan liikuntahalli (Virkakatu 1)/muli
la 15:00 - 16:00Sikatreeni / DimitarLinnanmaan liikuntahalli (Virkakatu 1)/muli
la 16:00 - 17:00Kehonhuolto / DimitarLinnanmaan liikuntahalli (Virkakatu 1)/muli